ZWCAD

ZWCAD Türkiye

Software Company Ltd. tarafından geliştirilen 2B ve 3B çizimler yapmayı sağlayan bir yazılımdır. Düşük maliyetli ve yüksek verimli bir yazılım olduğundan dünyanın 80 ülkesinde 200.000’den fazla lisanslı müşteri tarafından kullanılmaktadır. ZWCAD, dünya üzerinde en çok kullanılan CAD programlarından bir tanesidir. Çalışma prosedürü ve ara-yüz bakımından AutoCAD yazılımıyla benzerlik gösteren ZWCAD yazılımı ile aynı zamanda DWG ve DXF formatlarındaki dosyaları açabilir, üzerlerinde istediğiniz şekilde oynama yapabilirsiniz. Bu formatta dosyalarla uğraşmak ZWCAD’le oldukça sorunsuz ve rahat olacak. Zwcad Türkiye ile lisansınızı hemen alın.

Mekanik, mimari, inşaat, endüstriyel tasarım, elektronik, makine gibi birçok sektörde kullanılan yazılım, 2B ve 3B çizimlerin pratik bir şekilde yapılabildiği sade ve anlaşılması kolay ara-yüzüyle dünyada bu alanda en çok tercih edilenlerden olmaya devam ediyor.

zwcadlogo

ZWCAD Türkiye İş Ortağı Enorm Teknoloji

Enorm Teknoloji, kurulduğu günden bu yana ZWCAD Türkiye satış ortaklarındandır. Müşterilerine ihtiyaçları ölçeğinde uygun çözümleri sunmaya devam eden Enorm Teknoloji, bilişim ürünlerinin tedarikini yaparken sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile çalışmakta, dijitale geçişte Türkiye’nin lider firmalarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ZWCAD’in resmi olarak Türkiye’de bir ofisi yoktur. ZWCAD Türkiye satışlarını iş ortakları aracılığıyla yapmaktadır. Enorm Teknoloji ZWCAD Türkiye iş ortaklarındandır. Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri Enorm Teknoloji’de bulabilirsiniz. Sizlere özel tekliflerimiz ve teknoloji çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

zwcadyarim

Mükemmel Sonuca Ulaştırır!

ZWCAD yazılımında Türkçe dahil 15 dünya dili için ara-yüz seçeneği mevcuttur. Dil seçenekleri zamanla artmaktadır. Buna bağlı olarak dünyanın her yerinden ZWCAD yazılımını rahatlıkla kullanmak ve 2B ve 3B tasarımlar yapmak oldukça kolaydır. Yaklaşık 13 yıldır hizmet veren ZWCAD yazılımı, farklı meslek gruplarında rahatlıkla kullanılabilir.

ZWCAD ile 2B ve 3B tasarımlara ilaveten katı modelleme, katı modelleri düzenleme ve yüzey modelleme de yapılabilir. Ayrıca ZWCAD; VBA, DRX ve LISP gibi geliştirme ortamları sunar. Kişiselleştirmeye uygun bir CAD programıdır. ZWCAD 2021, yazılımın en gelişmiş halini sizlerle buluşturuyor.

ZWCAD 2021, Daha Hızlı ve Daha Yumuşak!

ZWCAD geleceğin teknolojisiyle buluşmanıza olanak sağlıyor. Sorunsuz DWG uyumuyla birlikte eski dosyalarınızı çalışmaya devam edebilir ve iş ortaklarınızla, müşterilerinizle daha rahat paylaşım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra tanıdığı olduğunuz ara-yüzle birlikte çalışmalarınızı daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kolay komutları kullanarak işlemlerinizi daha hızlı yapmak istemez misiniz? ZWCAD geliştirmiş olduğu sürümde sizlere her kolaylığı sağlayacak.

Geliştirilmiş ZWCAD grafik motoru sayesinde kullanacağınız nesnelerin en ince detaylarını dahi görebilir, optimize edilmiş performansıyla birlikte yüksek çözünürlüklerde dahi aksama yaşamazsınız.  Aynı zamanda ZWCAD grafik motorunun eşsiz performansıyla çizimleriniz daha hızlı açılır, işiniz çok daha pratik bir hale gelir. Şeffaflık ayarları yenilenen ZWCAD ile artık nesnelerin ve katmanların şeffaflık ayarlarını istediğiniz şekilde özelleştirebilecek, farklı görünümler elde edebileceksiniz. Daha iyi bir görüntüleme sağlamak için 4K çözünürlükle birlikte sizinle buluşan ZWCAD, görüntülerin yumuşak olmasını sağlayarak mükemmel ön izlemeler yapmanıza izin verir.

zwcad512

Tümü bir arada referans yöneticisi ZWCAD 2021’in yenilikleri arasında. Aynı anda DWG, DWF, PDF ve PNG gibi harici formattaki dosyaları tek panelden kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son olarak hesaplamalarınızın daha kolay ve pratik olması için tablolarda ve alanlarda kullanabileceğiniz formüller sayesinde işlerinizi daha pratik hale getirmek mümkün. ZWCAD sizlere pratik, kolay ve yumuşak bir tasarım anı sunmak için, farklı sektörler arasındaki bağlantıyı sağlamak için hizmetlerine devam ediyor. ZWCAD’i daha işlevsel hale getirmek için CADPockets’le birlikte kullanım önerilmektedir. Enorm Teknoloji, ZWCAD Türkiye iş ortaklarından biri olarak ZWCAD’e daha yakından bakmanıza olanak sağlıyor.

Bir Görüntüleyiciden Çok Daha Fazlası!

CADPockets, birlikte çalışmanıza olanak sağlayacak bir uygulamadır. Fikrinizi iş ortaklarınızla, yöneticilerinizle ve müşterilerinizle paylaşmak için tek dokunuşun yeterli olduğu CADPockets sayesinde metinle ve metin ötesi açıklama olanakları sunar. Ne zaman ihtiyacınız olursa düzenleme yapabilmek, not ekleyebilmek veya paylaşabilmek için CADPockets kullanmanız, ZWCAD’in mümkün kıldıklarını destekleyecektir.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search