WOLFRAM MATHEMATICA

Wolfram Mathematica Türkiye

Wolfram Mathematica 30 yıldır teknik hesaplama konusunda kendini aşmış, piyasanın öncüsü olmuş bir teknik hesaplama yazılımıdır. Wolfram Mathematica Türkiye için bir sayfası olmasa da satış ortakları aracılığıyla satışlarını gerçekleştirmektedir. Çeşitli holdinglere, devlet kurumlarına ve eğitim kurumlarına bilişim ürünleri tedariki, teknik destek sağlayan Enorm Teknoloji Wolfram Mathematica Türkiye satış ortaklarındandır.

wolframlogo

Wolfram Mathematica İle Tüm Hesaplamalar Tek Bir Yerde!

Wolfram Mathematica teknik hesaplamalar konusunda teknolojik bir devrim yaratmış, her geçen gün de geliştirilerek daha da yenilikçi çözümler sunan bir teknik hesaplama yazılımıdır. Bu güne kadar global olarak dünyanın pek çok yerinden milyonlarca eğitimci, öğrenci, geliştirici ve şirketlere eşsiz bir temel hesaplama ortamı kazandırdı.

Wolfram Mathematica’yı kullanmak için büyük sistemlere ihtiyacınız olmaz. Wolfram Mathematica, teknik becerisiyle kendine hayran bırakan; müşterilerine göz dahi yormayacak düzeyde bir kullanım kolaylığı sunan ve verileri işledikçe, yeni hesaplamalar yaptıkça sürekli genişleyen bir sistemdir. Söz konusu sistem, bulutta herhangi bir web tarayıcısıyla rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sadece masaüstünde değil, günümüz akıllı telefonlarından da tıpkı masaüstündeymişçesine rahatlık sunar. Wolfram Mathematica Türkiye satış ortaklarından olan Enorm Teknoloji sayesinde yazılımı uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

wolframyarim

Wolfram Mathematica Alternatife İhtiyaç Duymaz!

Dinamik sistemi ve sürekli gelişen altyapısıyla Wolfram Mathematica 30 yıldır bu sektörün öncüsüdür. Herhangi bir alternatifi yoktur. Günümüzdeki teknik verileri işlenme ve hesaplanma aşamasında iş süreçlerini hızlandırması ve sunduğu eşsiz hizmet ile Wolfram Mathematica’yı piyasada rakipsiz bir konuma getirmiştir.

Tamamı Tek Bir Sisteme Entegre Hesaplama Araçları!

Wolfram Mathematica’yı eşsiz kılan özelliklerden biri de 5.000’e yakın hesaplama aracı ve işlevleridir. Bütün işlevlerin birlikte çalışabilmesi için Wolfram Mathematica’yı geliştiren mühendislerce özenle entegrasyonları yapılmıştır.

Wolfram Mathematica Sadece Matematikten İbaret Değil

Wolfram Mathematica içersinde sadece matematiksel verileri hesaplama odaklı değildir. Bunların yanında makine öğrenimi, görüntü işleme özellikleri, geometrik hesaplamalar, veri incelemesi, görselleştirmeler ve daha fazlasını barındırır.

Her Gün Daha Hızlı Hesaplamalar

Süperötesi işlevler, meta-algoritmalar ve çok daha fazlası. Mathematica gün geçtikçe yeni hesaplama yöntemlerini daha da otomatik hale getirir. Dün yaptığınız bir hesaplamayı ertesi gün daha hızlı yapar, zamandan tasarruf sağlarsınız. Giderek gelişen hesaplama sistemi sayesinde işinizi giderek daha da verimli hale getirirsiniz.

Wolfram Mathematica, tüm sorunların üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır. Teknik hesaplamalar konusunda tüm alanlarda en iyisini bünyesinde barındırır. Verimli algoritmaları ve GPU hesaplama yetenekleriyle büyük küçük demeden tüm sorunları çözme becerisiyle donatılmış bir ekosistemdir.

wolframmate512

Wolfram Mathematica, teknik hesaplamalarda var olan karmaşıklığı minimuma indirger ve kullanıcılarına maksimum kolaylık sağlar. Tahmine dayanan öneriler, doğal dil girdileri ve daha fazlasıyla eşi benzeri olmayan, son derece kolay kullanıma sahip olmasının temelinde kendi sisteminin algoritmalarının gücü ve Wolfram dilinin çok iyi bir şekilde tasarlanarak kullanılması yatar.

Ayrıca, kolay kullanıma sahip olmasını sağlayan bir diğer etken de Wolfram Mathematica yazılımının arayüzünün metin, çalıştırılabilir kod, dinamik grafiker içeren zengin belgeleri de düzenlemeye olanak sağlayan Wolfram Dizüstü Bilgisayar Arayüzünü kullanmasıdır.

Wolfram Sonuçlarınızı Eşsiz Grafiklerle Sunar!

Wolfram Mathematica gelişmiş hesaplama yeteneğinin yanı sıra hesaplama sonuçlarının da benzersiz grafiklerle sunulmasını sağlar. Bu sayede müşterilerinize veya sunumlarınız için 1. sınıf kalitede grafikler, etkileşimli görseller ekleme şansına sahip olursunuz.

Wolfram Bilgi Bankası İle Dünya Verileri Elinizde!

Wolfram Mathematica ile çalışırken Wolfram Bilgi Bankası’na da sahip olursunuz. Wolfram Bilgi Bankası sayesinde anlık olarak gerçek dünya verilerini elinizin altında bulabilirsiniz. Üstelik bunun için ek bir ücret ödemezsiniz. Hemen Wolfram Mathematica’ya sahip olmak için Wolfram Mathematica Türkiye satış ortaklarından olan firmamız ile iletişime geçin, sizlere en uygun çözümleri sunalım.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search