VEEAM FELAKET KURTARMA VE SANALLAŞTIRMA

Veeam Felaket Kurtarma ve Sanallaştırma

İster büyük ölçekli şirketler olsun isterse de küçük ölçekli şirketler ya da işletmeler olsun müşterilerinizin var olduğu her yerde verileriniz büyük önem arz eder. Şüphesiz ki yaşanabilecek en büyük krizlerden biri verilerin silinmesi, değiştirilmesi veya kaybolması gibi problemler olacaktır. Veeam bu noktada en büyük kurtarıcı çözümlerinizden biri oluyor. Veeam ile şirketinizin verileri hiç olmadığı kadar güvende. Enorm Teknoloji olarak daima işiniz için en iyisini bulmanız için varız. Veeam Yedekleme, Felaket Kurtarma ve Sanallaştırma çözümleri için bizimle iletişime geçebilir, işinizi Enorm Teknoloji ile dijitale taşımanın keyfini sürebilirsiniz. Enorm, Veeam Yetkili Satıcısı.

veeamlogo

Veeam İle Riskleri Ortadan Kaldırın!

Veeam felaket kurtarma ve sanallaştırma çözümleri sunan teknoloji devi bir markadır. Gelişmiş veri yedeklemeleri, veri güvenliği, uygulamalar için optimize edilmiş uyumluluk ve akıllı kurtarma çözümlerinden işletmenizin ihtiyacına göre seçebilirsiniz.

veeam1

Felaket Kurtarma Çözümleri

Müşterilerin ilgisi gün geçtikçe fiziki alışverişten sanal alışverişe dönerken bu dönüşümle birlikte işletmelerin koruması gereken pek çok veriler ortaya çıktı. Öyle ki artık sanal korsanlar her gün yeni siber saldırılar gerçekleştiriyor. Bu tarz saldırılarda verilerin güvenliği kadar korunabilmesi de çok önemlidir.

İşletme verilerinizi her ne kadar korusanız da bu tarz siber saldırılar verilerinizde kalıcı hasarlara yol açabilir. Bu nedenle müşterilere kolaylıklar sağlamak isterken edinilen her türlü verinin uygun koşullarda saklanması ve korunmasının yanı sıra mutlaka ama mutlaka yedeklenmesi gerekiyor. Veeam veri güvenliği konusunda dünyanın önde gelen felaket kurtarma çözümü sunan veren teknoloji firmaları arasında en iyisidir. Veeam Yedekleme hizmeti sunarak verilerinizi dilerseniz işletmenizden ayrı bir noktada tüm verilerinizi güvenle saklar, işletme verilerini istediğiniz sıklıkla yedekleme hizmetine tabii tutar.

Veeam Fidye Yazılımına Karşı Koruma Sağlar

Veeam, sadece verilerinizi yedeklemekle kalmaz bunun yanı sıra pek çok şirketi tehdit eden geçmişte büyük veri kayıplarına yol açmış fidye yazılımlarına karşı da koruma sağlar. Maksimum seviyede yedekleme izolasyonunun yanı sıra verilerinizi dışardan gelebilecek tehditlere karşı %100 koruma sağlar.

Gerek dünyada gerek Türkiye’de pek çok önde gelen e-ticaret firması ve çeşitli kurumsal firmaların tercihi Veeam sadece veri yedekleme hizmeti değil aynı zamanda sanallaştırma hizmeti de verir.

veeam23

Veeam Sanallaştırma Çözümü

Dünya’nın önde gelen felaket kurtarma ve sanallaştırma servislerinden olan Veeam ile kurumunuz uygulamalarını oluşabilecek uyumluluk hatalarından kurtarmış olursunuz. Yedekleme çözümüne ek olarak hiçbir efor sarf etmeden aynı zamanda geliştirilmiş denetim avantajından da yararlanırsınız.

Veeam ile Modern Bir Dijital Dönüşüme Hazır Olun!

Veeam sunduğu imkanlarla birlikte eskimiş, modernliği yakalayamamış platformunuz için bir devrim yaratıyor. Veeam’i kullanarak yedekleme ve yeniden oluşturma platformlarını kullanarak piyasanın modern çözümlerine ışık hızında ulaşabilirsiniz. Veeam’i kullanarak harcamalarınızdan tasarruf eder, tasarruf ettiğiniz kaynaklarınızı daha yeni projelerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Veeam İle Tek Bir Yerden Tüm Yedeklerinizi Yönetin!

Veeam, felaket kurtarma ve sanallaştırma firmaları arasında açık ara en çok tercih edilen firmalardan biridir. Veeam’i bu kadar popüler kılan ise müşterilerine sunduğu imkanların uygun fiyatlı ve maksimum verimliliğe dayanmasıdır.

Veeam Yedekleme Araçları, sanal, fiziksel ve bulut tabanlı yedeklemeleri tek bir platformda birleştirir. Veeam’in yedekleme çözümleri arasında VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV, Windows ve Linux Fiziksel Sunucuları, NAS, AWS, Azure, Google Cloud Platform, Office 365 ve daha fazla platform için yedekleme ve kurtarma hizmeti yer almaktadır.

Veeam Yetkili Satıcısı Enorm Teknoloji 

Denetim ve uyumluluk hataları Veeam’i kullanan işletmelerde %45 oranında azaldı. Risk her zaman var olsa da Veeam’i kullanan KOBİ ve İşletmelerde veri kaybı riski %77 oranında azaldı. Fidye yazılımlarından kaynaklı finansal etkilere Felaket Kurtarma ve Sanallaştırma hizmetleri sunan Veeam’i kullanan şirketlerde %95 gibi bir oranla neredeyse hiç karşılaşılmadı.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search