Microsoft

Microsoft İş Çözümleri

İşletmeniz veya kurumunuz için Microsoft’un çözüm odaklı hizmetlerinden faydalanmaya ne dersiniz? Belge yönetiminden işletim sistemlerine kadar pek çok alanda hizmet sunan Microsoft yazılımları, bazı kurumsal firmalar için gereklilik, çoğu kurumsal firma ve devlet kurumu içinse sektörün vazgeçilemez standardı haline gelmiştir. Enorm Teknoloji kurulduğu günden bu yana Microsoft yazılımlarının tedarikini ve satışını gerçekleştirmektedir. Microsoft’un piyasaya sunduğu tüm yazılımları Enorm Teknoloji’den temin edebilirsiniz.

microsoft

Microsoft 365 Nedir?

Microsoft İş Çözümleri pek çok başlık altında toplanabiliyor olsa da genel olarak Kurumsal firmalar için Office 365 yeni adıyla Microsoft 365 yazılımı, kurumsallaşmış ya da kurumsallaşarak dijitale geçiş yapmak isteyen firmalar için Windows İşletim Sistemi ve büyük ölçekli işletmeler Windows Server gibi çözümler öne çıkmaktadır.  İşiniz için her türlü ihtiyacınızda veya işletmenizi dijitale taşımak için çözüm yolları aradığınızda Enorm Teknoloji olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

microsoft365

Windows 10’un Dünyasına “Merhaba” Deyin!

Kuşkusuz bilgisayar sektörünün en köklü şirketlerinden olan Microsoft, uzun yıllardır Windows işletim sistemini geliştirerek son sürümü olan Windows 10’u piyasaya sundu. Windows 10, işletmelerin ölçek fark etmeksizin dünya standardı haline gelmiş, neredeyse kullanılması şart olmuş bir işletim sistemidir.

İşletmeler İçin Geliştirilen Windows 10 Pro sürümünde, geçmişte var olan tüm Windows özelliklerinin yanı sıra daha işlevsellik katmak amacıyla Yüksek hata toleransı ile daha büyük verileri daha hızlı işleyebilmek için tasarlanmış; benzersiz dosya sistemiyle (ReFS) donatılmıştır. Windows 10 Pro bilgisayardaki dosyalarınıza maksimum hızda erişebilmeniz için eklenen kalıcı bellek özelliği ile daha hızlı ve istikrarlıdır.

Windows 10 işletim sistemi daha düşük gecikme süreleriyle CPU kullanımını azaltarak maksimum verimi elde etmenizi sağlar. İşiniz için gerekli olan tüm yazılımları genişletilmiş donanım desteği sayesinde yüksek performanslı kullanmanız için cihaz yapılandırmalarını çalıştırmanıza izin verir.

Microsoft 365 İle Tanışın! (Eski Adıyla Office 365)

Microsoft 365 yazılımı yeni nesil ofis uygulamaları, güncellenmiş ve geliştirilmiş akıllı bulut depolama hizmetleri ve üst düzey güvenlik önemleri ile mükemmel çalışma ekosisteminizi kurmanız için tasarlanmış bir yazılımdır.

İşiniz için Microsoft 365 ile üretkenliğinizi artırın, istediğiniz yerden çalışma özgürlüğünün keyfine varın. Ayrıca Office 365 ile gelen 1 TB dahili bulut depolamayla çalışanlarınızın birlikte çalışabilecekleri bir ekosistem oluşturun. Office 365’in sunduğu 1 TB bulut depolama sayesinde oluşturulan dosyalar yereldeki dosyalar ile senkronize edilir, birden fazla kişi ile tek bir dosya üzerinde birlikte düzenleme yapılabilir hale gelir.

micros365

Microsoft 365’in büyük ve küçük ölçekli işletmeler için ayrı planları vardır. Sizler de işletmeniz için en ideal planı seçmek için bizimle iletişime geçebilir, sitemizden en ucuz Office 365 paketlerini inceleyebilirsiniz. Microsoft 365 içerisinde klasik ofis uygulamalarının (power point, word, excel, one note vs.) yanında farklı paketler içerisinde Teams, Exchange, OneDrive, SharePoint, Intune, Azure Information Protection gibi uygulamalar yer alır.

Tüm Microsoft 365 paketlerinde online görüşmeler, online toplantılar düzenleyebileceğiniz Microsoft Teams uygulamasına sahip olursunuz. Bunun yanında tüm paketleri müşterilerin gizliliğini sağlamak için gerekli güvenlik önlemlerine sahiptir, bazı paketlerde ekstra korumalar da mevcuttur. İşletmenizin tipine ve verilerin önem derecesine göre bu tarz paketleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Windows Server Çözümleriyle İşletmenizi Bulut’a Taşıyın!

İşletmenizin ihtiyacı olan her şey Microsoft’ta. Windows Server Çözümü, kurumunuzun içerisindeki ortam ile Azure ortamını birbirine bağlar. İşletmenizde kullandığınız uygulamalarınızı ve altyapınızı Windows Server ile güçlendirebilir, modern hale getirebilirsiniz. Windows Server, doğru kullanımla işletmenizin verileri için fazladan güvenlik önemleri de ekleyebilen bir işletim sistemidir.

Windows Server Çözümleri

Windows Server çözümleri ile bulut tabanlı yeni nesil uygulamalar oluşturabilir, kapsayıcılar sayesinde mikro hizmetlerden faydalanarak eskimiş uygulamalarınıza daha modern bir altyapı ve görünüm kazandırabilirsiniz. İşletmeniz için hangisinin doğru bir seçim olduğuna karar veremiyorsanız Enorm Teknoloji olarak daima sizlerin bir tık uzağındayız.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search