AutoCAD

AutoCAD LT 2021 İle Geliştirilmiş Özellikler!

Autodesk AutoCAD LT, 2B çizimlerin oluşturulması ve düzenlenmesi için Autodesk tarafından geliştirilen bir yazılımdır. İki boyutlu çizimler için özelleştirilmiş arayüzü sayesinde AutoCAD LT, pek çok sektörde teknik çizim yapanlar için pratik, kolay bir çizim deneyimi sağlamaktadır. Bu nedenlerden ötürü de piyasada en çok tercih edilen teknik çizim yazılımı olan AutoCAD, bu sektörün standardı haline gelmiştir. Bilişim ve teknoloji alanında eğitim kurumları, devlet kurumları ve çeşitli holdinglere hizmet veren firmamız, Enorm Teknoloji olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda AutoCAD LT yazılımını ve AutoCAD LT Lisansı tedarik etmekteyiz.

autocadlogo

Hassas Çizimler İçin AutoCAD LT!

Hassas 2B geometri sistemiyle beraber teknik çizimler yapmak hem pratik hem de çok daha kolay bir hale geliyor. AutoCAD yazılımı, aynı zamanda çizim tekniklerini düzgünce uygulamaya olanak sağlayan bir yazılımdır. Kapsamlı düzenleme, tasarım ve not ekleme özellikleriyle zorlanmadan, yapılan işi teknik sorunlardan tamamen arındırarak tasarımları gerçekleştirmeye yardımcı olur. Sizlere sadece tasarımınıza odaklanmak kalır!

Özelleştirilebilir bir arayüze sahip olan AutoCAD LT, istediğiniz araçlara istediğiniz zamanlarda erişmenizi sağlayarak kullanıcıya özel bir alan oluşturulmasına olanak tanır.

autocad14
autocadtablet

Gelişmiş Çizim Teknikleri AutoCAD’de!

AutoCAD LT, çok farklı meslek grupları tarafından kullanılır. Hassasiyeti ve hızı bir arada deneyimlemeye olanak sağladığı için pek çok sektörde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mimarlar, mühendisler, inşaat profesyonelleri ve tasarımcıların yarı yolda kalmaktan korkmadan güvenerek kullandığı AutoCAD, yaratıcıları tarafından geliştirilmeye devam edilen bir yazılımdır.  AutoCAD LT 2021 özellikleri bakımından standart AutoCAD LT’den daha gelişmiştir.

AutoCAD LT 2021, 2 boyutlu bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarından biri olan AutoCAD LT’nin gelişmiş bir versiyonudur. AutoCAD LT 2021, geliştirilen özelliklerle beraber daha iyi bir oluşturma süreci sağlar.

AutoCAD LT Ekibinizle Birlikte Daha Güçlü!

AutoCAD LT Projelerinizi Ekibinizle Paylaşın!

Autodesk AutoCAD LT, sayesinde çiziminizin bir kopyasını ekibinize ve çalışma arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Paylaşmak demişken, CAD çizim sayfalarınızı, PDF olarak, Autodesk Docs’a da iletebilirsiniz. AutoCAD LT’yi mükemmel yapan özellikler yalnızca bunlar değil, işinizi daha da kolaylaştırmak adına AutoCAD LT 2021 versiyonunda hareketli pencereler, kullanıcılarına yepyeni bir çalışma deneyimi sunuyor. Çizim pencerelerini sürükleyerek yan yana ya da birden fazla monitörde düzenlenebilir hale getirmek artık AutoCAD LT özellikleri arasında!

autocad-2021

Revit LT İle 3 Boyutlu Mimari Tasarımlar Oluşturun!

Revit LT, yüksek kaliteli 3B tasarımlar ve dokümanlar üretmek için geliştirilen Yapı Bilgisi Modelleme yani BIM yazılımıdır. Parametrik bir bilgisayar destekli yazılım olan Revit LT, mimari yapılar yaratımında kullanması planlanarak geliştirilmiştir. Disiplinler arası uygulama sahasına çıkması için tasarlanmış olan Revit LT ana amaç olarak yapılar inşa edilmeden modellerin yapılmasını ve çıkabilecek sorunların engellenmesini hedefler. Disiplinler arası denmesinin sebebi ise mimarların, inşaat mühendislerinin, elektrik mühendislerinin ve makine mühendislerinin ortak paydada buluşmasını sağlamaya çalışmasıdır. Tasarım dönemi sonrası çıkacak herhangi bir sorunu ihtimalini sıfıra indirmek adına Revit LT kullanılır.

Revit LT İle Tasarımlarınızı Önizleyin!

Revit LT, Mimari tasarımlar için özel olarak tasarlanmış 3B temelli bir ortamdır. Revit LT ile çalışarak proje tasarımının kendisini, proje tasarımının kapsam ve aşamalarına ilişkin bilgileri kolaylıkla müşterilerinize veya çalışma arkadaşlarınıza sunabilirsiniz.

Tasarımlarınızı dijital ortamda görselleştirmeniz için özel olarak geliştirilen Revit LT sayesinde 3 boyutlu grafikler, tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli dokümantasyonlar sağlaması Revit LT’nin en çok tercih edilen olma sebepleri arasındadır.

Daha Gerçekçi, Daha Kapsamlı Sunumlar!

Autodesk Cloud hizmeti sayesinde Revit LT yazılımını kullanırken çok daha gerçekçi malzemeler kullanarak tasarımlarınızı oluşturmanız mümkün. Bunların yanında malzeme miktarının doğrulanması için özellikler mevcut. Modelin malzeme türü, kullanılan malzeme miktarı gibi özellikleri çizelge haline getirerek sunumlarınızda kullanma olanağı Revit LT’nin sundukları arasında. Tüm bunlara ek olarak Revit LT yazılımında detaylı çizelgelerle malzeme maliyetlerini de sunumlarınıza ekleyebilirsiniz.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search