ADOBE

Adobe Türkiye

Adobe, merkezi Kaliforniya’da olan dünyanın en büyük grafik ve tasarım programlarının üreticisidir. Enorm Teknoloji, kurulduğu günden bu yana Adobe Türkiye ile iş ortaklığı yürütmektedir. Pek çok şirketin dijitale geçişinde imzası olan Enorm Teknoloji’nin deneyimli kadrosu ile Adobe’nin eşsiz yazılımlarını tercih ederek siz de işletmenizi dijitale taşıyabilirsiniz.

adobe

Adobe Creative Cloud Nedir?

Adobe Creative Cloud, dünyanın en çok tercih edilen yaratıcılık, üretkenlik yazılımlarını ve hizmetlerini bir araya getiren, istediğiniz yerde ve zamanda çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlar. Adobe Creative Cloud; fotoğrafçılıktan video kurgulamaya, web ve kullanıcı deneyimi geliştirmeye yönelik 20’den fazla hem mobil hem de masaüstü uygulamalar ile kullanıcılara eşsiz ve kesintisiz deneyim sunan bir platformdur.

adobecreative

Kaliteli Grafikler, Mükemmel İşler!

Adobe Photoshop ile fotoğraflarınızı adeta yeni baştan yaratabilir, fotoğraflarınıza profesyonel efektler verebilir, istediğiniz gibi kesip birleştirebilirsiniz.

Adobe Illustrator ile ister masaüstünüzde ister iPad cihazlarınızda kusursuz vektörel parçalar hazırlayabilir, bambaşka illüstrasyonlar oluşturabilirsiniz. Fikirlerinizi özgür bırakmanın zamanı geldi. Kafanızdakileri serbest çizimlerle dijitale aktarın, işiniz için rengarenk logolarınızı hayata geçirin. Yeni tipografiler oluşturun, vektörel çizimler yapın. Boyutları dert etmeyin, Illustrator sayesinde hepsi son derece ölçeklenebilir olduğundan vektör ve grafiklerinizin kalitesi asla bozulmaz.

Adobe Creative Cloud sayesinde istediğiniz dosyaları istediğiniz yerde düzenleyin! İsterseniz çevrimdışı çalışın, isterseniz online. Online iken veriler bulut ağıyla senkronize olacağından  masaüstü bilgisayarınızda düzenlediğiniz çalışmaya iPad cihazınızda tam da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Adobe Türkiye iş ortaklığımız sayesinde bu yazılımları Enorm Teknoloji’den uygun fiyatlara kurumunuz için istediğiniz kadar lisanslayabilirsiniz.

Yayınlarınız Tam İstediğiniz Gibi!

InDesing yazılımı ile ister basılı olsun ister dijital bir yayın olsun mizanpajlarını istediğiniz gibi tasarlamak ve yayınlamak için kullanılan yazılımdır. Yayınlarınızı dijitale aktarın, göz alıcı tasarımlar ile interaktif yayınlar oluşturabilir, dilerseniz bu yayınlara sesler, videolar, animasyonlar ekleyebilirsiniz. Sadece düzenleme aşamasıyla kalmayıp yayımlama konusunda da InDesign sizlere yardıma hazır!

Metinlerinizi yerleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. InDesign’de geliştirilen özne algılama modülüyle metniniz mükemmel bir şekilde fotoğrafınızın etrafında yer alır.

InDesing uygulamasıyla yayınlarınızın renk uyumunu hızlıca sağlamanız da mümkün. Tüm nesne biçimindeki fotoğraflardaki renkleri tek tıklamayla senkronize edebilir, tek tıklamayla tümünü değiştirebilirsiniz.

indesign-512

Ekipler için InDesign!

Bir arada çalışmak için özel olarak tasarlanmış araçlarıyla birlikte çalışmaya yeni bir boyut kazandırır. Tasarımlarınızı hızlı gözden geçirmeler için web’de paylaşarak geri bildirimler almayı kolaylaştırır. Adobe Türkiye iş ortaklığımız sayesinde InDesign yazılımının lisans fiyatları işletmelerinize özel olarak çok daha uygun!

Premiere Pro ile videolarda yapacaklarınızın sınırı neredeyse yok. Premiere Pro sinema film sektörünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle de film kurgulama, video düzenleme gibi pek çok üst düzey aracı sayesinde profesyonellerin tercihidir.

Hikayenizi yeni nesil biçimlerde yayınlayın. Premiere Pro televizyon ve film dünyasının lideri, ileri seviye bir video düzenleme yazılımıdır. Adobe Premiere Pro’nun güçlü ve yaratıcı araçları ile çekimlerinizin kurgusunu oluşturabilmenizin yanı sıra çektiğiniz videolardan şık ve muntazam filmler elde etmenizi sağlar.

Adobe XD ile planlayın, kurgulayın ve hayata geçirin!

Adobe XD yazılımı ile web sitesi ya da mobil uygulamalar için kullanıcı deneyimini geliştirmek için prototipler ve ön izlemeler  oluşturabilir, dilerseniz de istediğiniz prototipi yayınlayabilirsiniz.

Yeni yayınlayacağınız uygulamanızın nasıl görüneceği konusunda endişeleriniz mi var? XD ile hemen bir ön izleme oluşturabilir, sunum haline getirerek müşterilerinizin incelemesini sağlayabilirsiniz.

Adobe Türkiye İş Ortağı Enorm Teknoloji 

Adobe Türkiye ile kurduğumuz iş ortaklığıyla istediğiniz Adobe yazılımlarını saniyesinde Enorm Teknoloji ile alabilir, kurumsal çözümler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Acrobat DC, doküman kontrolü yapacağınız, ister masaüstünde isterseniz de mobilde PDF görüntüleme, düzenleme ve yayınlamak için biçilmiş kaftan. Güçlü alt yapısıyla hızlı ve kullanışlı bir araçtır.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search