Yazılım Ürünleri

Yazılım ve bilişim sektöründe 8 yıldır fark yaratan Enorm Teknoloji firmamız, bugüne kadar pek çok kurumsal firmaya, devlet kurumlarına, eğitim kurumlarına ve sektör fark etmeksizin tüm holdinglere yazılım ürünleri konusunda hizmet vermektedir.

Sürekli gelişen bilişim sektörüne ayak uydurmak eskisinden daha zor olsa da Enorm Teknoloji bu süreci oldukça kolaylaştırmaktadır. Kurumsal firmaların dijitale geçişlerde genellikle endişeleri iş süreçlerinin aksaması olmaktadır. Ancak Enorm Teknoloji ile bu gibi endişeleri geride bırakabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, alanlarında uzman çalışanlarımız ve piyasanın önde gelen yazılım firmalarıyla kurduğumuz ortaklıklar dolayısıyla bu gibi aksaklıklar Enorm Teknoloji Yazılım Çözümleri arasında yer almaz.

Enorm Teknoloji Çözümleri
Enorm Teknoloji Yazılım Çözümleri

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri tek bir noktada toplayarak sizleri büyük zahmetlerden kurtaran Enorm Teknoloji, güncel piyasa ihtiyaçları doğrultusunda sektörce tanınmış, güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış firmalarla hızlıca iş ortaklıkları geliştirerek firmanız için gerekli olan yazılımları en uygun fiyatlara almanızı sağlar. Enorm Teknoloji olarak iş hayatında zamanın ne kadar önemli olduğunun farkında olduğumuzdan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım ürünlerini hemen tespit ederek müşterilerimizi hızlı ve doğru bir şekilde yönlendiririz.

Enorm Teknoloji olarak günceli en yakından takip ederiz. Müşterilerimizin ihtiyacına en uygun yazılım çözümünü bulmak için hızlıca sektörel taramalar yaparak gerekli olan yazılım için tüm tedarik sürecini en iyi şekilde yönetiriz. Sektörün öncülerinden olan Adobe, Maxqda, Microsoft, Veeam, Zwcad, Autocad LT, Wolfram gibi yazılım devleri olan şirketlerle kurduğumuz iş ortaklıkları neticesinde müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak yazılımı en uygun fiyata sağlamak için gayret ederiz.

Firmanız için ister mühendislik araçları ister dijital tasarım araçları olsun ihtiyacınız olan her türlü yazılım veya yazılım lisansı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazılım ürünleri konusunda geniş ürün kataloğumuz sayesinde müşterilerimizin her türlü yazılım ihtiyaçlarını doğrudan tedarik edebiliyoruz. Ayrıca tüm ürünlerimiz orijinal, lisanslı ürünler olduğu için gerekli olduğunda da teknik destek sağlayabiliyoruz. Başlıca hizmet verdiğimiz yazılımlar;

Size Uygun Yazılım Çözümleri

Adobe Creatıve Cloud
Adobe Creatıve Cloud

Kaliteli grafikler, Mükemmel işler!

AutoCAD
AutoCAD

Hassas Çizimler İçin AutoCAD LT!

MAXQDA
MAXQDA

Tüm Veri Türlerini Analiz Edin!

Mıcrosoft
Mıcrosoft

Windows 10’un Dünyasına “Merhaba” Deyin!

Veeam
Veeam

Veeam Felaket Kurtarma İle Riskleri Ortadan Kaldırın!

Wolfram Mathematıca
Wolfram Mathematıca

Tamamı Tek Bir Sisteme Entegre Hesaplama Araçları!

ZWCAD
ZWCAD

ZWCAD 2021, Daha Hızlı ve Daha Yumuşak!

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search