LOGITECH

Logitech Video Konferans Çözümleri

İletişim çağında, video konferans görüşmeleri ön plana çıkmış etkinlikler arasında. İnternetin gelişimi, birçok şeyi mümkün kılan etkenlerin başını çekmekte. Logitech, video konferans alanında gelişmiş ürünler geliştiren markalardan biri. Dünya devlerinden olan Logitech’in Enorm Teknoloji ile iş ortaklığı bulunmaktadır. Video konferansları için entegrasyon ürünleri, toplantılarınızı kolaylaştıracak. Hayatınızı kolaylaştıracak her şey için müşterilerimizin isteklerine cevap veriyoruz.

Logitech, uzun zamandır piyasada olan ve birçok sektör için geliştirdiği ürünleriyle tanınmış bir marka. Video konferans görüşmeleri için tamamlayıcı malzemelerin de üretimini yapan Logitech, gelişmiş özelliklere sahip video konferans kamerası da geliştiriyor. Hem küçük hem de büyük konferanslar için gerekli tüm materyallerle, müşterilerimizin görüşmelerini daha anlaşılır kılmak misyonlarımız arasında. Tüm bunların yanı sıra Logitech, son zamanlarda sıkça kullanılan, kullandığımız video konferans platformları olan Skype, Zoom ve Teams uyumlu olan ürünleriyle işinizi %100 oranında kolaylaştıracak.

logitechlogo

Kaliteye Yumuşak Bir Geçiş Yapın!

Skype Business’ten Teams uyumlu ürünlere ve diğer her türlü konferans programlarıyla uyumlu olarak çalışmanızı sağlayacak Logitech, her büyüklükte iş için geliştirdiği ürünlerle sizlere hizmet veriyor. Eşsiz bir performans için Logitech Rally video konferans kamerası, bağımsız kamera grubunun başını çekiyor. Hem küçük hem de büyük toplantılar için kullanabileceğiniz en ideal video konferans kamerası Logitech Rally’dir. Ultra HD görüntüleme sistemine sahip olan Logitech Rally kamera ile 4K’ya varan çözünürlükle birlikte kullanıcısına optik bir hassasiyet sunar. Arkadan aydınlatmalı durumlarda bile net görüntü vermesi ve ışık dengesini optimize eden yapısıyla temiz bir görüntü almak için ideal ürünlerden biridir.

logitech-kamera-konferans

Logitech Video Konferans Kameraları

Logitech Rally video konferans kamerası şık endüstriyel bir tasarıma sahiptir. Masaya yerleştirilebilir, üç ayaklı sehpaya takılabilir ve dahili bir donanımla duvara sabitlenebilir kolay bir tasarıma sahiptir. Metalik barut ve mat siyah renkleri mevcut olan Rally video konferans kamerası sahip olduğu birinci sınıf tasarımla sizi zarif bir noktaya taşıyacak. Mükemmel kadrajı sayesinde toplantı katılımcılarını çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Otomatik hareket eder ve merceği ayarlayarak sessizlikle çalışan motoruyla ayarlar arasında kolayca geçiş yapar.

Zoom, Skype, Teams Uyumlu bir video konferans kamerası olan Rally, keskin 15X zoom, 90 derece görüş alanı ve otomatik odaklamasıyla eşsiz bir video kalitesi vaat ediyor. Otomatik zoom ayarlama özelliği, hareketlerinizle uyumlu bir sunum yapmanızı ve dikkat çekmek istediğiniz noktaları yalnızca hareketlerinizle kontrol edebilmenizi sağlıyor. Rally her anlamda uyumuyla sizi farklı bir noktaya taşıyacak.

Logitech Meetup’la Görüşmeler Üzerinde Tam Kontrol

Logitech MeetUp, Rally’nin sunduklarını küçük konferanslar için sağlayabilmeniz için geliştirilmiş video konferans kamerasıdır. 120 derece görüş alanına ve entegre ses özelliğine sahip MeetUp, küçük toplantı salonları için ideal ürün. Popüler video konferans uygulamalarından olan Zoom ve Teams uyumlu MeetUp bunun yanı sıra kullandığınız diğer video konferans programlarıyla de son derece uyumlu çalışır. Dar alanlarla geniş görüntüye ihtiyaç duyanlar için özellikle tasarlanmıştır. Kaydırma, eğme ve zoom denetimleriyle birlikte ekstra netlik sunmak için 4K ultra yüksek çözünürlüklü bir deneyim sunar. Ses mesafesi 4,2 metreye kadar ulaşabilen MeetUp, akustik için iyileştirilmiş ve tümleştirilmiş ses özellikleriyle hem görüntü açısından hem de ses kalitesi açısından eşsiz bir konferans deneyimi sağlar. Fazladan mikrofon ekleyerek ses mesafesini artırabilirsiniz.

MeetUp akıllı telefonlarla ve televizyonlarla uyumlu çalışarak işlevsel bir kullanım olanağı sunarken bir yandan Bluetooth hoparlör özelliğiyle net bir ses almanızı sağlayacak. İnsanların küçük alanlarda toplanma şekline uygun tasarlanmış ve geliştirilmiş özellikleriyle görüşmeler üzerinde tam kontrol sağlamak mümkün.

logitech-rally-standart
conferencecam-group

Büyük Odalar Üzerinde Logitech Group Hakimiyeti.

Logitech Group, 14-20 kişilik gruplarda video konferans çözümlerinin en iyisidir. Tak ve çalıştır düzeyinde bir kolaylık sunması ve büyük gruplardaki kontrolü %100 sağlaması bakımından önemli bir video konferans kamerasıdır. 10X, kayıpsız zoom özelliği sayesinde yüksek tanımlı video deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Skype, Teams uyumlu ve son zamanların en çok kullanılan video konferans platformlarından biri olan Zoom ile uyumlu özellikleri bir arada bulundurur. Duvardan duvara ve zeminden duvara kaydırma ve eğme özelliği sayesinde ideal kapsama alanıyla hareket etmenizi kolaylaştıracak, işlevsel bir video kamera grubudur.

Net, kesintisiz ve anlaşılabilir ses özellikleri sayesinde çift yönlü hoparlörünün eşsiz olduğunu göreceksiniz. Kamerası, ses sistemi ve uzaktan kontrol sağlayan avuç içi kumandasıyla orta ve büyük ölçekli konferanslarınızın yıldız ismi Logitech Group olacak.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search