VİDEO KONFERANS ÇÖZÜMLERİ

video-konferans-ana

Video Konferans Çözümleri

Enorm Teknoloji olarak çağın gerekliliklerini iyi analiz ediyoruz ve sizlere bu doğrultuda bilişim hizmetleri veriyoruz. 2014 yılında çıktığımız yolculuktan bu yana müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun hizmeti veriyoruz. Pek çok Devlet Kurumu, Eğitim Kurumu ve birçok farklı kuruluşa Video Konferans Çözümleri konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Gerçekten çağın ne gerektirdiğini okumanın başarının anahtarı olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple modern çağ ile iş arasındaki sınırları kaldırmak için, içinde bulunduğumuz zamanlara ayak uydurmanızı sağlayacak bilişim ürünleri tedariki yapıyoruz.

Teknolojik ürünler konusunda güvenilirliği marka haline getirmeyi başarmış kurumlarla kurduğumuz iş ortaklıkları sayesinde bilişim alanında, akla gelebilecek her konuda müşterilerimizi desteklemek ve sorunlarını çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz.

Gelişen ve modernleşen çağda video konferansları hayatın çok büyük bir alanını kaplıyor. Video konferans iki ya da daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, veri ya da ses aktarımı olarak tanımlanır. Her geçen gün daha da yaygınlaşan internet erişimi, iletişim masraflarında meydana gelen düşüşler, Covid-19 virüsüyle gelen pandemi sebepleriyle video konferans görüşmeleri oldukça yaygınlaştı. Enorm Teknoloji olarak, video konferans çözümleri alanında sizlere hizmet veriyoruz çünkü çağın getirdiği tüm bu durumlara hazırlıklı olup modern iş, eğitim veya iletişim hayatına adapte olmanızı ve bir adım önde olmanızı istiyoruz.

Artık Bir Adım Öndesiniz!

Enorm Teknoloji Logitech ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı sayesinde video konferans entegrasyon ürünlerinde güvenilir bir alan sunar. Küçük toplantı odalarından büyük toplantı salonlarına kadar Logitech konferans kameraları sayesinde görüntülü iş birlikleriniz daha keyifli hale gelecek. Logitech Rally Camera, ultra HD görüntüleme sistemi ile kullanıcı deneyimini iyileştirme amacıyla tasarlanmıştır. Şık ve endüstriyel tasarımıyla taçlanmış gelişmiş optik özellikleriyle daha net bir görüntü sağlar. Kaydırma, eğme ve zoom özellikleriyle üstün bir performans sunar. Geniş görüş alanı ve yaratılışından gelen 4K sensörleri ile daha iyi bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar.

Daha büyük toplantılarda kullanmanız için Logitech Group, konferans entegre ürünleri arasında fark yaratıyor. HD videoların keyfiyle toplantınız daha kaliteli hale gelirken 10 kat yakınlaştırma özelliği sayesinde tüm detayları kaçırmadan gözlemlemeniz mümkün. Maksimum 20 katılımcıya kadar berrak sesler alabilmeniz sayesinde ve basit kullanımı, kontrolüyle çok daha iyi bir video konferans deneyimi yaşayacaksınız.

Küçük konferans odalarında veya salonlarında kullanmanı için Logitech Meetup oldukça uygundur. 120 derece görüş alanına sahip olan Meetup, ses özellikleriyle de göz kamaştırıyor. Yine basitlik ve işlevsellik arayışı ile geliştirilmiş olduğu için kablo karmaşasından uzak bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ödediğinizden Çok Daha Fazlası!

Enorm Teknoloji, Logitech’in ardından AVer ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde fiyat-performans alanında ön plana çıkmış olan AVer video konferans ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Tüm AVer konferans ürünleri, tüm video konferans markalarıyla %100 uyum içinde çalışır. Az maliyetle çok kaliteli işler yapma motivasyonuyla hareket eden AVer, birçok ödül de almıştır. Çoklu konferans görüşmelerindeki yıldızı üstünde taşıyan AVer’e Enorm Teknoloji aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Çoklu konferans görüşmeleri, bu dönemlerde oldukça yaygın hale geldi. Toplantıların, işlerin ve hatta eğitimin online olarak gerçekleştirildiği zamanlarda AVer EVC 950, 10 bölge bağlantısı sağlar. Full HD görüntü ve 18X zoom özellikleri sayesinde görüşmelerinizin kalitesi artar. IOS, Android, PC ve MAC ile uyumlu çalışması sayesinde, kullandığınız her işletim sistemi ve markayla entegrasyon sağlayacaksınız. Kablosuz sunum yapabileceksiniz ve 2 ekran desteğiyle işlevselliğiniz artacak.

Noktadan noktaya, küçük konferans görüşmeleri için entegrasyonu rahatlıkla sağlayabileceğiniz seçenekleri bulunan AVer 130’la her şey daha kolay olacak. Toplantı kayıtlarını almanıza olanak sağlayacak özellikleriyle kablosuz sunumun rahatlığına erişeceksiniz. Fazladan kabloyla uğraşmak yok! Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz AVer 130, 4X zoom özelliğiyle küçük konferans görüşmeleri için en ideal ürün. 2 ekran desteği bulunan AVer 130’la beraber toplantılarınız daha kolay olacak.

Enorm Teknoloji, Lochitech ve AVer iş ortaklarından biri olarak kaliteli bir video konferans deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Müşterilerimizin isteklerinin her birini göz önünde bulundurarak verdiğimiz hizmetlerle her zaman bir adım önde olacak ve modern çağa çok rahat ayak uyduracaksınız.

Size Uygun Video Konferans Çözümleri

AVer Video Konferans Sistemleri
AVer Video Konferans Sistemleri

Üstün Kalite, Benzersiz Performans, Sayısız Ödül…

Logitech Video Konferans Çözümleri
Logitech Video Konferans Çözümleri

Muhteşem Kaliteye Yumuşak Bir Geçiş Yapın!

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search