lenovo

Lenovo Ürünleri

Sektörün uzun yıllar öncülüğünü yapmış olan Enorm Teknoloji, bu güne dek pek çok kurumsal firmaya dijital çözümler sunması, kesintisiz destek ve müşteri odaklı olmasıyla müşterilerinin takdirini ve beğenisini kazanmıştır. Lenovo Yetkili Satıcısı olması dolayısıyla da Lenovo markalı ürünlerin tedarikini, onarım ve garanti süreçlerini yönetmekte yetkilidir. Lenovo Yetkili Satıcısı ile çalışmanın en büyük avantajı, Lenovo’nun sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabilmenizdir.

Lenovo firmasının sunduğu tüm garanti sürecini Lenovo Yetkili Satıcısı Enorm Teknoloji’den başlatıp takip edebilirsiniz. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Enorm Teknoloji müşterilerine her daim kesintisiz destek veriyor. Ayrıca Enorm Teknoloji, iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınıza göre en uygun fiyat ve çözüm önerilerini sizlerle buluşturuyor.

lenovologo

Lenovo Notebook

İster kişisel olsun ister kurumsal olsun her türlü ihtiyacınız için en ideal çözümler Lenovo Notebook serilerinde yer alıyor. Kişisel ihtiyaçlarınız için ev ve ofis tipi yenilikçi notebook bilgisayarlar sayesinde istediğinizde dizüstü bilgisayar istediğinizde ise son teknoloji bir tablet oluyor. Lenovo Notebook serilerinde kurumsal firmalar için de ayrıcalıklı bilgisayarlar mevcut. Son teknoloji işlemciler, sağlam metalik gövde ve parmak izi okuyucu gibi pek çok güvenlik önemleriyle donatılmış ThinkPad dizüstü bilgisayarlar ile iş yerinizdeki üretkenliği arttırın!

Lenovo 2’si 1 Arada bilgisayarlar ile yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırmanın tam zamanı! Yer ve mekan fark etmeksizin istediğinizde tam performanslı bir oyun canavarı istediğinizde de mükemmel optimize edilmiş bir ofis bilgisayarına dönüşebilen bilgisayarlar ile modunuz ne olursa olsun, Lenovo asla yanınızdan ayrılmayacak!

lenovo-thinkpad

Yaratıcılığınızın Sınırlarını Kaldırın!

Lenovo ThinkPad bilgisayarlar yüksek performanslı grafik işlemcisini ve ekran çözünürlüğünü uzun pil ömrüyle birleştiren serilerden. Ayrıca dokunmatik ekran ve kalem desteğiyle birlikte yaratıcılığınızın sınırlarını kaldırır.

Sizlere sadece kahvenizi yudumlayarak harika tasarımlarınıza odaklanın, gerisini Lenovo halleder. Lenovo Notebook serilerinde kullanılan güçlü grafik işlemcileri sayesinde tüm detaylar saniyeler içerisinde parmaklarınızın ucunda olur. Yüksek çözünürlüklü tasarımlar, 10 kata kadar daha hızlı alınabilen render çıktılar ile zamandan tasarruf edersiniz. Maksimum performans ile minimum strese hazır olun.

Yüksek hızlı SSD depolama seçenekleriyle artık yavaşlığa yer yok. Her türlü depolama için kullanabileceğiniz SSD depolama seçenekleri sayesinde Lenovo Notebook cihazlarınız saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Sizlere sadece bu hızın keyfini sürmek kalır.

Lenovo Server & Workstation

İşletmeniz için en uygun server & Workstation çözümleri dünya markası Lenovo’da! Lenovo Workstation çözümleriyle sektörünüze göre istediğiniz özelliklerde iş istasyonu bulmanız mümkün. Lenovo Workstation konusunda Petrol, Gaz ve Enerji sektöründen Mühendislik sektörüne, Finans sektöründen Medya ve Eğlence sektörüne kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca Lenovo Workstation, mobil ve masaüstü iş istasyonları olarak farklı platformlar için kullanıcı deneyimini iyileştiren, sistemin gücünü maksimize ederek optimize edilmiş çözümler de sunar.

Ayrıca Lenovo Server ve Workstation cihazları için sektörlerden bağımsız olan yazılım üretici ve satıcıları tarafından test edilip onaylanmıştır. Yazılım satıcıları yazılım ve donanım uyumluluğunu, sistemin istikrarını ve güvenilirliğini müşterilerine garanti ediyorlar! Lenovo Workstation sistemleri Lenovo Performance Tuner ile ağır iş yüklerinin altından rahatça kalkıyor. Kaynakların tamamını optimize ederek gücünüze güç katıyor, uygulamalarınızın kesintisiz ve sağlıklı çalışmasını sağlıyor.

thinkpadd
lenovo-thinkstation-p-series-feature-hero

Lenovo Yüksek Performanslı İş İstasyon Çözümleri

Lenovo ThinkPad İş İstasyonları işiniz için en ideal çözüm olacaktır. Her işe uygun, özelleştirilebilir özellikleri sayesinde her türlü bütçe için de uygundur. Üstün uç grafik ve işlem yeteneği, NVIDIA Quadro GPU, ISV Sertifikası, dayanıklılığı, şıklığı ve güvenliğinin yanı sıra mükemmel pil ömrü ile sizleri Lenovo Workstation konusunda kendisine hayran bırakacak.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search