HP

HP Ürünleri

Enorm Teknoloji, HP Yetkili Satıcısı olarak HP markalı pek çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. HP yazıcılar sizlere üst düzey kullanıcı deneyimi sunan yazıcılardandır. Çoğu devlet kurumları ve eğitim kurumlarının tercihlerinden olan HP yazıcı sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar.  Ayrıca HP yetkili satıcısı olarak bizden aldığınız tüm ürünler HP’nin garanti kapsamında olacaktır.

hplogo

HP Yazıcı – HP Toner – HP Kartuş

HP Yazıcıları diğer tüm yazıcılar gibi toner ve kartuş kullanır. Sadece HP değil tüm yazıcılarda da orijinal toner veya kartuş kullanılmalıdır. Orijinal olmayan toner veya kartuşlar zamanla yazıcıya hasar vermekte, kullanılamaz hale getirmektedir. Bu nedenle HP Toner ürünleri de sizlerin kullanımına sunuyoruz. HP toner kullanmayan yazıcılar için ise orijinal HP Kartuş ile baskılarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca yeni nesil HP Smart Tank yazıcılar ile kartuş problemi olmadan da çıktılar alabilirsiniz. Baskı maliyetlerinizi en aza indiren HP Smart Tank tamamen sizler için tasarlanmıştır. Kenar boşluklarından arındırılmış, broşürlerinizi, ofis ihtiyaçlarınızı ve solmaya karşı, uzun ömürlü canlı renklerle fotoğraflarınızı basabilirsiniz.

hpnotebook

HP Notebook

HP Notebooklar ile kurumunuzun hızına hız katabilirsiniz. Son teknoloji donanımlar ile çalışan HP Notebook Bilgisayarlar ile üstesinden gelemeyeceğiniz iş olmayacak! Her türlü programı ve yazılımı çalıştırabileceğiniz HP Notebook Bilgisayarlar ile ofisinizde donma ve takılmalara son verebilirsiniz. İş bilgisayarları olarak geçen HP Notebook bilgisayarlar güvenlik konusunda da kullanıcılarından tam not almaktadır. Dayanıklı ve güçlü gövdesiyle bir araya gelen işlevselliği sayesinde HP Notebook Bilgisayarlarda iş yapmak sizler için bir zevk haline gelecek!

Yeni nesil işlemcilerle tanışın! İntel Core i7 ve i9 işlemciler ile pilden tasarruf ederken işlerinizi daha hızlı halledin. HP Notebook Bilgisayarlar güvenlik açısından da piyasada tercih edilen bilgisayarlar arasında üst sıralarda yer alır. HP Sure Start Gen4 ile kendi kendini iyileştirebilen BIOS, HP Sure View Gen2 tümleşik gizlilik ekranı ve parmak izi okuyucu gibi çeşitli güvenlik özellikleri sayesinde dijital ortamlardaki verilerinizi, kimliklerinizi korur. Tüm bu özelliklerle almak istediğiniz HP Notebook bilgisayarları HP Yetkili Satıcısı olan Enorm Teknoloji’den kolayca alabilirsiniz.

HP Workstation

En güçlü ve yüksek performans sunarak dünyada sektörün öncülerinden olan HP Markası bilgisayar alanında kaliteli hizmet ve ürünlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Son yılların gelişen teknolojilerinin örneklerinden olan workstation modelleri mükemmel özelliklerle donatılarak en yüksek hızlarla ve maksimum veri güvenliğiyle HP kalitesiyle buluşuyor. HP Workstation sizlere teknik açıdan maksimum fayda sağlayacak donanımlarla sunulduğundan yapabileceklerinizin önünde hiçbir engel kalmamış oluyor. Mikrobilgisayar konusunda doğru tercihten şaşmamak için sizler için hazırlanan HP Workstation ürün kataloglarına göz atmak kafanızda fikir oluşmasını sağlayacaktır. HP güvenilirliği ve kalitesiyle donatılan Workstation modelleriyle işiniz için aradığınız her şeyi HP’de bulacaksınız.

hpworkstation
hp-server

HP Server Çözümleri

Teknolojinin geldiği son noktalardan olan Server dünyası artık sizleri de yakından ilgilendiriyor. Giderek değişen ve gelişen iş yerlerinde internet bağlantısını hızlı ve güvenli bir şekilde bir araya getirebilmek için HP Server modelleri sizlere aradığınız rahatlığı sağlayacaktır. İş yerlerinde sorunsuz bağlantıların özellikle de güvenli bir bağlantının sağlanması verilerin gizliliği ve aktarılması konusunda önem arz etmektedir. Bu bağlamda HP Server Çözümleri sizlere güvenilirliğiyle ve hızıyla bambaşka bir deneyim sunacaktır.

HP Server Çözümleriyle iş yerinizdeki iletişim ağı daha hızlı ve güvenli hale gelecek, adeta işletmenize boyut atlatacaktır. HP Server Fiyatları konusunda da oldukça müşteri odaklıdır. Öyle ki, en güncel yazılımlarla donatılmış Server’lar müşterilere oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Her türlü işletmeye özel server fiyatlarının olması da bir başka ayrıcalıktır.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search