ZEBRA

Kurumsal Yüksek Doğrulukta Barkod Okuyucuları

Zebra Barkod Çözümleri ile iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm barkod çözümlerinin  yalnızca bir tık kadar uzağındasınız. Enorm Teknoloji olarak, devlet kurumlarının ve pek çok kurumsal firmanın dijital dönüşümünde çözüm ortağı olduk. Günümüzün teknolojisiyle artık barkod sistemiyle çalışmak bir ihtiyaçtan çok mecburiyet halini almıştır. Siz de işletmeniz için en uygun barkod sistemi çözümü için bizimle iletişime geçebilir, dijitale geçişinizi hızlandırabilirsiniz.

Enorm Teknoloji ile birlikte siz de işletmeniz için en uygun teknoloji çözümüne geçin. Yeni nesil el terminalleri ile çağa ayak uydurmanın yanında Zebra Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu cihazlarıyla hızı, kaliteyi ve verimliliği yakalayın!

zebra

Zebra ile Kurumsal Barkod Okuyucularla Tanışın!

Zebra Barkod Çözümleri ile barkod okuyucudaki son teknolojilerle birlikte çalışın. Zebra mühendislerince sürekli geliştirilen sadece teknolojiye ayak uydurmakla kalmayıp aynı zamanda sektörel bazda iş yerlerinin farklılıklarını da gözeterek barkod sistemlerine birtakım yenilikler, canlılıklar getirdiler. Zebra Barkod Okuyucu sistemleri artık daha güçlü, doğruluk oranı daha yüksek, dayanıklılığıyla da müşterilerinin takdirini toplamaktadır. Bir barkod okuyucu cihazdan beklediğinizin çok daha üstünde bir performansla karşılaşmaya hazır olun!

Zebra yenilikçi ve müşteri odaklı düşünür; çalışma koşullarınızı, iş yerinizi, işinizin getirdiği kusursuzluğu ve çok daha fazlasını… Her ürün sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek üretildiğinden farklı özelliklere ve farklı modellere sahip barkod okuyucular, mobil bilgisayarlar, el terminalleri ürünleriyle performans farkını hissedebileceksiniz.

zebra barkod okuyucu

Zebra RFID, Karmaşıklığa Son Verir!

RFID’in karmaşık yapısı doğru yapılmadığı zaman daha da karmaşıklaşarak güvenilir sonuçlar vermeyebilir. Ancak Zebra ile böyle sorunlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Uzun çalışmalar sonucunda geliştirilen tutarlı ve güvenil RFID artık Zebra ile satış ortaklığı kuran Enorm Teknoloji’yle yalnızca birkaç adım ötenizde.. Maksimize edilen doğruluk oranları, pek çok cihazla uyumluluk Zebra’nın 50 yılı aşan tecrübeleriyle geliştirildi. İşletmenizi Zebra ile dijitale geçirin rakiplerinize fark atın!

Daima Sorunsuz ve Güvenli Baskılar İçin Zebra

Kurumsal firmalarda, büyük küçük demeden tüm ölçeklerdeki iş yerlerinde yazıcı sorunlarıyla uğraşacak zaman yok. Yazıcılar kurumunuz için hayati öneme sahip olabilir, bu gibi durumlarda onlarda oluşacak arızalar tüm iş sürecinizin aksamasına sebep olabilir. Zebra sizleri bu gibi zahmetlerden kurtarır. Zebra Yazıcı sorun yaşamamanız adına en ince detaylarına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Zebra yazıcı aldıktan sonra size kalan tek şey yazdırma işlerinize odaklanmak olur.

Personel Kart Yazıcı, Barkod Yazıcı

Zebra personel kart yazıcı canlı renklerde kimlik baskıları yapabilir, sorunsuz ve güvenle kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Barkod Yazıcı konusunda kendisini kanıtlamış olan Zebra yazıcılarının üstün baskı gücüyle muhteşem kalitede barkodlar oluşturabilir, uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm cihazlar için sarf malzemeleri Enorm Teknoloji ile Zebra arasında kurulan satış ortaklığı dolayısıyla firmamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

zebra-okuyucu

Sarf Malzemeler, Yazıcı Ribbonları ve Kartuşları

Zebra True Colors Kart Yazıcı Ribbonları sayesinde yüksek kaliteli kimlik belgeleri çıkartırken, Zebra True Colors Kart Yazıcı Ribbonları yazıcınızın ve kartlarınızın ömrünü uzatır. Zebra, partikül birikimini en aza indiren ve dayanıklı oluşuyla uzun kullanım ömrü kazandıran patentli baskı ribbon teknolojisini kullanır. Bunların yanında otomatik ribbon algılaması yapan akıllı RFID teknolojisi ile size sadece işinizi yapmak kalır.

zebra_printer

Zebra Barkod Okuyucu

Barkod okuma konusunda Zebra ile hiçbir endişeniz olmasın. Zebra barkod okuyucu her yerde ve her koşulda çalışabilmek için tasarlanmıştır. Yırtık barkodlar veya zorlu ortamlar Zebra Barkod Okuyucu için hiç de zor değil! Barkod okuyucu cihazlar, hiç zorlanmadan her türden barkodu saniyeler içerisinde okur, değerlendirir. Zebra Barkod Yazıcı ile %100 uyumluluk ile çalışan barkod okuyucular işletmeniz için maksimum verimliliği garanti ediyor.

Zebra 50 yılı aşkın deneyimi ve sektör bilgisi sayesinde en iyiyi tasarlamak için çalışan bir firmadır. Zebra ürünleri sektörlere has her türlü zorluğa göğüs gerebilecek, üstesinden en iyi gelebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Zebra Barkod Okuyucu cihazlarındaki kesintisiz barkod okuma gücüne şahit olun. Kirli, hasarlı barkodları okumak konusunda ondan iyisi yok! Üstün performansı ve dayanıklılığı sayesinde istediğiniz türden barkodu saniyeler içerisinde istediğiniz her yerde okutabilmenizi sağlar.

sarf malzemeler
İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search