HONEYWELL

Honeywell El Terminalleri

El terminalleri günümüzde perakende satış ve mağazacılık ve bunlar gibi birçok sektör için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. El terminalleri en kısa tanımıyla cep bilgisayarı olarak nitelendirilebilir. El terminalleri barkod’dan veya karekod’dan okuduğu verileri veya manuel işlemler sonucuyla topladığı verileri depolayıp ana bilgisayara aktarma amaçlı kullanılmakta olan cihazlardır. Honeywell El Terminalleri, piyasada uzun yıllardır yer alan, kendisini kanıtlamış markalardandır.

Üretim sektörünün vazgeçilmezi olan el terminalleri, depodaki ürünlerin sayımları, ürün analizleri ve bilgi aktarımı gibi işlemleri hızlandırmakla kalmayarak verilerde hata payını en aza indirerek yüksek doğruluk imkanı da sağlar. Honeywell iş ortakları aracılığıyla Türkiye’ye satış yapmaktadır. Enorm Teknoloji, işletmenizi dijitale taşırken her alanda olduğu gibi el terminalleri gibi işletme çözümlerini de siz değerli müşterilerine sağlamaktadır.

honeywell

Honeywell El Terminalleri Suya Toza Darbeye Dayanıklı!

El terminalleri kullanım amacı gereği taşınabilir bir cihazdır. Taşınabilir olması dolayısıyla farklı ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Honeywell El Terminalleri değişik ortamlarda çalışabilmek için dizayn edilmiş, suya ve toza dayanıklıdır. El terminalleri her ne kadar hassas cihazlar olsalar da Honeywell El Terminalleri dışarıdan gelebilecek darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Dayanıklılığıyla uzun kullanım ömrü sunan Honeywell, sektöre yeni soluklar getirmektedir. El terminalleri de teknolojinin gelişmesinden nasiplenerek zamanla Android, Windows CE gibi işletim sistemleriyle daha da akıllı hale gelmişlerdir. İlk başlarda topladığı verileri ana bilgisayara aktarmak için bağlantı gerektiren el terminalleri artık 3G, 4G ve 4.5G mobil şebekeleri kullanarak saniyeler içerisinde anlık veri transferleri yapabilmektedir.

honeywell_ck75_el_terminali

İşinizin Olduğu Her Yerde Honeywell El Terminalleri

İşiniz neredeyse Honeywell el terminali sizinle orada olacaktır. El terminallerinin kullanım alanlarına bakıldığında soğuk hava depolarından tutun Büyük işletme ve imalathanelerde dahi kullanıldığı görülmektedir. Örneğin soğuk hava deposunda kullanılacak el terminallerinin suya ve neme dayanıklı olması gerekmektedir. Çalışma koşullarından bağımsız terminal almak ilerleyen süreçte büyük veri kayıplarına, aktarım süreçlerinde sorunlara yol açabilir. Bu nedenle Honeywell El Terminalleri çalışma koşullarınız ne olursa olsun en iyi performansı vermek için üretilmiştir. Sizi asla yarı yolda bırakmaz, üstün performans ve pil optimizasyonuyla birlikte uzun kullanım ömrü sağlar.

Bu bağlamda sektörünüzün çeşidi alacağınız el terminalinin modelini  belirlerken ana etken olacaktır. Eğer karar veremiyorsanız Enorm Teknoloji olarak sizlere destek vermekten mutluluk duyarız, işinize en uygun teknoloji çözümleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Maksimum Performans İçin Honeywell El Terminalleri

El terminallerinin kullanım alanları ve gelişmiş özellikleri dolayısıyla ekonomik ve üstün performanslı seçenekleri vardır. Ekonomik modelleri genellikle küçük ölçekli işletmelerde tercih edilirken, üstün performanslı modeller daha geniş saha sayım, depo ürün analizleri gibi durumlar için kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra fiyatını etkileyen bir diğer durum da barkod okuma performansı olmaktadır. Her model barkod okuması yapabilirken üstün performanslı modellerde yıpranmış barkodları dahi okuyabilme gibi güçlü özellikler mevcuttur.

Bunun yanı sıra fiyatlarında etkili olan bir diğer unsur da veri aktarımı ve ekran çeşitleri olmaktadır. Anlık veri transferi sunabilen modeller daha pahalı olurken manuel işlem gerçekleştiren el terminalleri daha diğerlerine göre daha ucuz olmaktadır.

honeywll
honeywell1

Remote MasterMind Ready

Honeywell El Terminalleri hafif, birden fazla veri toplayabilme özellikleriyle tasarlanmış, kablosuz iletişim kurabilen cihazlardır. Klavye seçenekleri arasında dokunmatik veya fiziksel klavye ile gelen modelleri de mevcuttur. Bunlara ek olarak işletim sistemi Android gibi gelişmiş el terminalleri içerisinde kişiselleştirilmiş uygulamalar da barındırılabilmektedir.

Honeywell El Terminallerinde Remote MasterMind Ready özelliği sayesinde cihazların kontrolü uzaktan dahi sağlanabilmektedir. Bu durum işletmelerin masraflardan tasarruf etmesini sağlar. Kendi sınıfının lider işlemcilerini kullanan Honeywell piyasadaki en iyi el terminali üreticilerindendir. Dahili güç yönetim özellikleri sayesinde sürekli çalışma halinde dahi 10 saati aşan aktif çalışma süreleri ile iş verimliliğini artırır.

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search