barkod sistemleri

Teknoloji dönüşümlerinin öncü şirketlerinden olan Enorm Teknoloji, işletmelerin ve kurumsal firmaların dijitale geçişlerini kolaylaştırmaktadır. Günümüzde hemen hemen çoğu işletme için bir gereklilik halini alan barkod sistemleri artık daha akıllı ve daha gelişmiş özellikleriyle Enorm Teknoloji’de!

Mağazacılık gibi sektörler için gerek zaman tasarrufu gerekse stok yönetimi gibi karmaşık durumlardan ötürü barkod sistemleri bir ihtiyaç olmaktan çıkıp zorunluluk halini almaya başladı. Barkod sistemlerinin kullanılmasındaki asıl amaç işlemlere hız kazandırmanın yanı sıra ürünler arasındaki karışıklığın önüne geçerek işlemin doğruluğundan emin olmaktır.

barkod çözümleri
Barkod Sistemleri - Kart - El Terminal Ürünleri

Barkod ürünlerinin kullanılmadığı alan yok denebilecek kadar azdır. Öyle ki barkodsuz ürün kalmamışken barkod sistemi olmayan bir yerde ürün satışı veya ürün iadesi gibi durumlarda satış yapan kişinin manuel olarak girişiyle işlem yürütülebilecektir. Bu durum da az önce bahsedildiği üzere işlem hataları ve uzun süren işlemlerle sonuçlanacaktır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber standart barkod okuyucularının yerini yavaş yavaş 2D barkod okuyucuları yani Karekod (QR) okuyucular almaya başlamış olsa da hala her iki türden barkodlar ve barkod okuyucuları kullanılmaya devam edilmektedir.

EL TERMİNALLERİ

El terminalleri sıklıkla stok sayımı, sahada sipariş toplama süreci, hızlı fatura oluşturma ve fatura yazdırma gibi işlemler için vazgeçilmez bir araç olmuştur. Bu cihazlar, okutulan barkod bilgisi ile tuş takımından girilecek verileri kendi içinde biriktirip daha sonra bilgisayara aktarmak için kullanılan cihazlardır. Temelinde bu özellikler yatan el terminalleri gelişerek dokunmatik ekranlarla buluşmuş, işletim sistemleri gelişerek Windows CE, Windows Mobile, Android gibi sistemler ile çalışmaya başlamıştır. Yüksek performanslı el terminalleri WiFi, 3G, 4G gibi mobil şebeke üzerinden saniyelik data transferleri yapabilmektedir. Bunlara ek olarak verilerin güvenliğini sağlayabilmek adına üst düzey güvenlik sistemleri de mevcuttur.

Enorm Teknoloji olarak büyük küçük demeden bütün işletmelerin barkod sistemine geçişlerini sağlayabilmek adına piyasanın önde gelen teknoloji firmalarıyla iş ortaklıkları yapmaktayız. Zebra, Newland ve Honeywell şirketleriyle yürüttüğümüz iş ortaklıkları neticesinde sizlere ekonomik modellerden üst düzey performanslı modellere kadar farklı modellerde ürünler sunuyoruz.

Enorm Teknoloji olarak işletmeleriniz için Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, El Terminali, Personel Kart Yazıcı gibi pek çok ürünün tedarikini yapmaktayız.  İşletmenize en uygun barkod sistemini bulmak için ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ya da satış öncesi destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Uygun Barkod Çözümleri

Zebra Barkod Sistemleri
Zebra Barkod Sistemleri

Kurumsal Yüksek Doğrulukta Barkod Okuyucuları

Honeywell El Terminalleri
Honeywell El Terminalleri

İşinizin Olduğu Her Yerde Honeywell El Terminalleri

İletişim Kur

Şu anda burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Start typing and press Enter to search